Bilgievim.net Kadına Dair Herşey

2 Bitki İle Saçınız Dökülmeyecek Ve Tekrar Çıkacak

Seyrelme insan hayatına fiziki yönden en etkileyen psikolojik olarak strese sokan bir durumdur insanınn dış güzelliği kendime duyduğu özgüvenledir bilgi Evim olarak size çok ucuza mal edeceğiniz harika bir maskeyle saçlarınızda tekrardan çıkmasına ve dökülmelerine son vermesine neden olacak Hanımlar bilgi ve ben bu tarifi ile bize gerçekten teşekkür edeceksiniz hem ucuza mal edeceğiniz bu bitkilerle kesinlikle saçlarınız uzayacak ve sıklığına kavuşacak!

MALZEMELER

Çoban yastığı 3 yemek kaşığı

100 ML su

Defne yaprağı

HAZIRLANIŞI

Hanımlar bunu hazırlanışı Defne yaprağı ve Çoban yastığı çiçeğini bir bir kaba koyun kaynar su dökün 3 saat demlenmesini bekleyin daha sonra süzün ve bunu kullanmaya başlayın saç köklerini dikkatli BİR ŞEKİLDE Bununla  Masaj yaparak uygulayın Hanımlar ve birsaat sonra yıkayın ı Haftada iki ya da üç kez bu şekilde yararlanabilirsiniz.

sac-dokulmesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sac-dokulmelerine-karsi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Rukiye dedi ki:

    Suzdugumuz suyu mu masaj yapacaz cvp yazabilir misiniz

  2. Hatice dedi ki:

    Ben bir çok bitki kür falan denedim ama bir faydasını görmedim. Keratinin saçın temel maddesi olduğunu biliyordum. O yüzden evde keratin bakım setlerine göz attım. Bir tane doğal patentli keratin bakım sitesi buldum. Bende güven oluşturduğu için oradan ürünleri sipariş ettim. Elime hızlıca geldi. Ürünleri denedikten kısa bir süre etkisini gösterip saç dökülmemi engelledi. Şimdiyse saç çıkarıcı titanyumlu keratin bakım setini alacağım. Çok memnunum.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.