Bir Haftada Sarkmış Göbeği Eriten Mucizevi Limonlu Yoğurt Kürü!

Kilo vermek mi istiyorsunuz? Peki bu kiloları hem sağlıklı hemde hızlı bir şekilde vermek ister misiniz? O zaman sizlere önereceğimiz ve göbek eriten limon yoğurt kürünü deneyip istemediğiniz kilolarınızdan hemen kurtulabilirsiniz.

Göbek eriten limon yoğurt kürü

Sizlere tarifini vereceğimiz bu harika kürü iki hafta boyunca kesintisiz olarak uygulamanız gerekmektedir. Göbek eriten limon yoğurt kürünü uygulamaya başladıktan bir hafta sonra etkisini gözlerinizle rahatlıkla görebileceksiniz.

Uzmanların tavsiye ettiği kür

Uzmanlar sağlıklı bir şekilde kilo verebilmeniz ve vücudunuzdaki toksinleri bir an önce atabilmeniz için limon yoğurt kürünü denemelerini ve bu kürün vücutta biriken yağları kırdığını belirtiyor.

Uzmanlar aynı zamanda her yerde yazan diyetleri uygulamamaları ve zayıflama ilaçlarından medet ummamaları konusunda da uyarıyorlar. Sağlıksız bir şekilde diyet yapmak veya vücutta su kaybettirerek , kas erittirerek kilo vermenin çok sağlıksız olduğunu bildiriyorlar.

Limon yoğurt kürü vücudunuzdaki gizli yağları ve göbek bölgesinde , basen bölgesinde biriken yağları yakarak kilo verdirir. Yaklaşık olarak 3-4 hafta içerisinde 6 ile 8 kilo kadar vermenizi sağlar.

Göbek eriten yoğurt limon kürü nasıl yapılır?

Limon ve yoğurt kürünü hazırlamadan önce bazı malzemelere ihtiyacımız olacak. Bu malzemeleri hazırladıktan sonra artık kürümüzü hazırlayabiliriz.

Malzemeler

  • Limon ( yarım )
  • Yoğurt ( 3 kaşık ve az yağlı )
  • Zerdeçal ( yarım çay kaşığı )

Hazırlanışı

Cam bir kase içerisine limon suyunu , yoğurdu ve zerdeçalı koyarak tahta bir kaşıkla karıştırın. Bu kürü mümkünse gece yatmadan önce hazırlamanızda fayda var. Ayrıca zerdeçal yoksa pul biber kullanabilirsiniz. Yatağa yatmadan yarım saat önce bu karışımı yiyin ve bu kürden sonra kesinlikle bir şey yemeyin.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. blank fatma dedi ki:

    ben yogurt yemiyorum onun yerine ne onerirsiniz

  2. blank Fatma dedi ki:

    2 hafta aralıksız tüketin demissiniz 2 haftadan sonra aralıklı mi tüketilmesi gerekiyor