Bilgievim.net Kadına Dair Herşey

Çiğ Damlası Örgü Modeli Videolu Anlatım

Özellikle bebek örgüleriniz de ve daha bir çok yerde de kullanabileceğiniz kolay bir örgü modeli..Bedene geçildiğinde ara artırması yapılırsa daha iyi olur.herkese kolay gelsin sevgiler.

Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere bebek yeleklerinde  yada bebek battaniye lerin de kullanabileceğiniz bir modelden bahsetmek istiyorum.Bebek yeleği modellerinde kullanabileceğiniz çok güzel bir model  geçelim yeleğimiz in modelinin yapılışına.

 

Modelimiz 3 ve katlarından oluşmaktadır +2 ilmek ekleyerek  yeleğe uyguluyoruz.Bebek yeleğimizde kullandığımız ipimiz Kartopu Bayb Natural örneğimizi ön tarafta kuruyoruz arkda ise  işlem yapmıyoruz 5 ilmeğimizi haroşa olarak örüyoruz kenar patımızı yaptık şimdi örneğimize geçiyoruz.2 ilmek ters ördüm  1 ilmek düz ördüm ilmeğimi çıkarmadan aynı ilmekten bir ilmek daha cıkarmıs oldum.

Tekrar 2 ilmek ters ördüm ve 1 ilmek 2 adet ilmek çıkarıyoruz  tekrar 2 ters örüyorum bu şekilde sıra sonuna kadar aynı işlei tekrarlıyoruz.Son  5 adet ileğimizi kenar patı olarak kullanıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.