Bilgievim.net Kadına Dair Herşey

Cilt Beyazlatan 10 Doğal Maske Açıklamalı 2015

Yüzyıllardır en büyük güzellik ölçülerinden biri beyaz tendir.Beyaz ten masumiyet ve duruluğu çağrıştırdığından, beyaz tenli kadınların yüzüne bakmak insana keyif verdiğinden, bu ten rengine kavuşmak için hanımlar senelerdir çeşitli yöntemlere başvurur. Size bildireceğimiz, herbalist vegüzellik uzmanlarınca tavsiye edilen, cilt beyazlatan 10 doğal maske sayesinde ışıl ışıl bembeyaz bir tene kavuşacaksınız!

 

Beyaz ten tutkusu insanlarda o kadar tutku boyutunu almıştı ki bu amaç uğruna kadınların yapmayacağı şey yoktu. Helenistik dönemde Yunan kadınları beyazlaşmak için
psimuthion diye bilinen bir tür tebeşir tozu, alçı olan maddeyi, cilt kusurları hatta sinir sistemini bozması gibi yan etkilerine rağmen devamlı yüzlerine uygularlardı.

Beyaz tenli kadınlara her türlü saç rengi ve makyaj yakışır. Masallardaki prensesler bile bembeyaz pamuk gibi olması ile meşhurdur.
Pekçok markanın beyazlaştırıcı renk açma özelliğine sahip ürünü mevcuttur. Fakat bunların tümü kimyasal içeriklidir ve içeriğinde ne olduğunu, içerisindeki maddeleri okusak bile anlamayız, belki kanserojen içeren katkılar var içerisinde?! kim bilebilir!
Bu sebeple en sağlıklısı evde hazırlayabileceğimiz cilt beyazlaştırıcı ürünlerinden kullanmak doğal, sağlıklı, maliyetsiz ve en önemlisi aynı işi görüyorlar:)
Güzellik uzmanları tarafından tavsiye edilen bu cilt beyazlatan 10 doğal maske sayesinde bembeyaz tene kavuşacaksınız!

CİLT BEYAZLATAN 10 DOĞAL MASKE

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.