Çin Takvimi Bebek Cinsiyeti Hesaplama

Hamilesiniz ve bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek mi istiyorsunuz? Bebek Cinsiyeti Hesap Makinesi ile bir erkek mi yoksa bir kız mı olacağını öğrenebilirsiniz.

Bebeğin Cinsiyeti Nasıl Belirlenir?

Çin Takvimi, annenin yaşı ve ana rahmine düşme tarihine göre bebeğin erkek mi ya da kız mı olacağını söyleyebilen Çin gebelik tablosuna dayanmaktadır. Dolayısıyla, eğer Erkek ya da Kız Hesap Makinesini kullanmak istiyorsanız, sadece formda bu değerleri (ana rahmine düşüş sırasındaki yaşınız ve ana rahmine düşüşün gerçekleştiği ay değerlerini) girmeniz ve Hesapla düğmesine tıklamanız gerekir.

Çin Takviminin sonucu güvenilir midir?

Bebek Cinsiyeti Hesap Makinesi, sadece, Çin Gebelik Takvimi gibi eski bir inanca dayalı olan modern bir araçtır.  Hiçbir durumda, bir ultrason ya da doktorunuzun görüşü vasıtasıyla elde edebileceğiniz sonucun yerine geçmez. Eğer %100 güvenilir bir sonuç elde etmek istiyorsanız, doktorunuza danışın.

Çin Takvimi

Çin Gebelik Tablosu ya da Takvimi eski bir doğu geleneğidir ki sadece, ana rahmine düşme sırasında annenin ay takvimine göre yaşı ve ay takvimine göre çocuğa hamile kalınan ay olan iki değerin kesişimi vasıtasıyla doğumdan önce bebeğin cinsiyetini söyleyebilir.

Aşağıda Çin gebelik tablosunu görebilirsiniz.

cin-takvimi

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. blank nefize demir dedi ki:

    Ben 1979 subat 18 dogumluyum bu tabloya gore 36 yami 35 emi bakicam bilemedim