Corona Virüsünden Korunmak İçin Örgü MaskeYapılışı Videolu Anlatım

Sevgili örgü severler bugün sizlere örgü maske yapacağız dışarıdan maske alacağınıza evde yapın sık sık yıkayın temızlayin.


Sevgili örgü severler bugün sizlere örgü maske yapacağız dışarıdan maske alacağınıza evde yapın sık sık yıkayın temızlayin.

2019 yılının başından beri Dünya’da ve 2020 Mart ayının başından beri ülkemizde de görülen COVİD-19, (korona Virüs) sebebiyle maske satışları patlamıştır.Maalesef birçok fırsatçı bu durumu para kazanmaya çevirerek maske fiyatlarını, oldukça artırmıştır. Maske bulamayan,alamayan ya da maskesi olup bu örgü maskeyide üstüne estetik bir görünüme sahip olmak için takmak isteyenler için sizlere bu videoyu hazırladım.Tabi ki bu maske virüslerden bakterilerden korur diye bir garanti asla veremem. Ben gündem de olan maske krizine karşı sizlere kendinizin hatta çocuklarınızın bile örebileceği şiş ile örgü maske hazırlamak istedim. sadece Düz ve Ters örgüden oluşan bu kolay maskeyi yapmak isteyen herkese şimdiden kolaylıklar diliyorum.Kendinize iyi bakın.Umarım bir an önce bu kötü son bulur diyerek örgülü günler diliyorum…

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.