Derya Baykal Örgü Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı

Ekranların en kaliteli en işe yarar kadın programının sunucusunu biliyorsunuz; Derya Baykal. Televizyonlarda kadın programları adı altında bir dolu saçmalık varken, Derya Baykal yıllardır çizgisini bozmayarak, reyting uğruna hiçbir rezilliğe mahal vermeden en kaliteli kadın programını yapıyor. Biz de takip ederek birçok faydalı bilgiyi o ve konukları sayesinde ediniyoruz.

Derya-Baykal-orgu-bebek-yelegi-1Derya-Baykal-orgu-bebek-yelegi-3

Bildiğiniz gibi Derya Baykal programında birçok püf nokta, yemek tarifleri, evdeki eski malzemelerden pratik ve kullanışlı ev aletleri yapımı gibi şeylerin yanında örgü modelleri de paylaşıyor. Bunlardan biri de Derya Baykal örgü bebek yeleği yapılışı. Derya hanımın programında paylaşılan bu çok şık örgü bebek yeleği ile çocuklarımıza şık el emeği göz nuru yelekler dikebiliriz. Üstelik Derya Baykal örgü bebek yeleği modeli hiç te zor bir model değil. Örgü sever kadınlar fazla zorluk çekmeden kısa sürede bu şık modeli örmeyi tamamlamayı bitirebilirler. İstedikleri renkleri kullanarak değişik ve gayet şık örgü bebek yeleği örülmesi işlemini tamamlayabilirler.

 

Derya hanımın programında paylaştığı örgü bebek yeleği düğmeli ve V yakalı. Minik bebeklerin üzerinde çok şık ve duran bebek yeleği sizleri ve bebeğinizi mutlu edecektir. Derya Baykal örgü bebek yeleği modelini paylaşacağımız talimatları adım adım izleyerek kolayca yapabilirsiniz.

Derya-Baykal-orgu-bebek-yelegi-4

Kullanacağınız malzemeler kolaylıkla elde edebileceğiniz malzemeler; koton ip ve 4,5 numara şiş. Derya Baykal örgü bebek yeleği yapılışı Derya Baykal’ın kendi programında paylaştığı el yazısı örneğini resim olarak sizlere sunuyoruz.

Derya-Baykal-orgu-bebek-yelegi-5

 

Siz de Derya Hanım’ın programında paylaşmış olduğu talimatları izleyerek bu şık düğmeli V yakalı bebek yeleği örgü modelini yapabilirsiniz.

Derya Baykal örgü bebek yeleği modeli tamamlandığında sizi mutlu edecek bebeğinizi soğuktan koruyacaktır. El emeğiniz bebeğinizin üzerinde değer bulacaktır. Kolaylıklar diliyoruz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.