Bilgievim.net Kadına Dair Herşey

Dişlerinizi Beyazlatmanın En Doğal Yolu

Düğünde veya özel bir davette dişlerinizin daha beyaz olmasını istemez miydiniz? Bunu kim istemez ki 🙂 O zaman aşağıda tarifini açıkladığım yöntemle daha beyaz dişlere kavuşabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Bu işlemi her gün yapmayın. Ayda en çok 1 veya 2 kez tekrarlanmalıdır. Fazla tekrarı dişlerinizin aşınmasına neden olur. Dişlerinizde meydana gelebilecek hasar veya hasarlardan dolayı Gelinolmak.com sorumlu değildir.

Malzemeler:

  1. 1 çorba kaşığı karbonat
  2. 3-5 damla oksijenli su
  3. Karışımın tadı pek hoş olmuyor. Bu yüzden taze nane katmanızı tavsiye ederim. Taze naneleri çok ince kıyın veya robottan geçirin. 3 ile 6 yaprak yeterli.

Hazırlanışı:

Karışımı yukarıda belirttiğimiz ölçülerde karıştırın.

Karışımı diş macununa karıştırın ve dişinizi bu şekilde fırçalayın. Diş macunu tüpünü açıp karıştırmanıza gerek yok, bir çay tabağında diş macununu ve karışımınızı karıştırabilirsiniz. Ne kadar diş macunu kullanıyorsanız, o kadar da karışım koymanız yeterli. Bütün karışımı bitirmenize gerek yok, kalanı saklayabilirsiniz. Kesinlikle çok bastırmayın, narince dişlerinizi fırçalayın. Diş fırçası makineleri kullanmayın. Yumuşak kıllı (soft) diş fırçası alarak, onunla narince fırçalayın.

ÖNEMLİ UYARI: Doktorunuza Danışmadan Yapmayın. Bu işlemi her gün yapmayın. Ayda en çok 1 veya 2 kez tekrarlanmalıdır. Fazla tekrarı dişlerinizin aşınmasına neden olur. Dişlerinizde meydana gelebilecek hasar veya hasarlardan dolayı bilgievim.net sorumlu değildir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.