Elma, Limon ve Yulaf İle Hızlı ve Sağlıklı Kilo Verme Yöntemi

Birçok kişinin başlıca sorunlarından olan kilo derdine doğal yöntemler ile etkili bir şekilde son vermek ister misiniz ? O zaman doğru yere geldiniz işte size bugün kilo problemine son verecek harika bir yöntem. Bu yöntemin en güzel yöntemi ise doğal meyve ve sebzelerden oluşması.

Kolayca ve hızlı bir şekilde kilo vermeyi düşünüyorsanız, bugün vereceğimiz tarif ile tamamen doğal olduğundan en iyi çözümdür ve kilolardan kurtulmanız için 3 mükemmel maddedir.

Bu bileşim kombinasyonu, inme ve kalp krizlerini önlemenin yanı sıra, vücudunuzu alkalize ederek kolestrol ve toksinleri yok etmenize yardımcı olur .

Ana maddelerinden biri:

– Elma: Yeşil elma, peristaltizm veya bağırsak motilitesini düzenleyen ve doymuş etkisiyle iştahı kontrol etmeye yardımcı olan, pektin biçimindeki elyaf gibi mükemmel bir besin kompozisyonu içerir.

Ayrıca, karbonhidratların verimli bir şekilde işlenmesi için çok iyi bir vitamin B’nin çok iyi bir kaynağıdır. Düşük bir sodyum içeriği ile yeşil elma sıvı tutmaya katkıda bulunmaz. Ayrıca çok az kaloriyi içerir.

Yararları arasında, yeşil elma şekerin bağırsaktaki emilimini geciktirir, bu nedenle de ani insülin salınımını önler, bu doğrudan doğruya vücut yağının kazanımı ile ilgili bir olgudur.

Elmalar ve yararları hakkında çok şey bildiğiniz için bu harika kilo kaybı sallamasınınhazırlanmasına dikkat edin :

maddeler:

  • 125 gr Avena,
  • 1/2 litre maden suyu,
  • 1 organik limon
  • 2 Organik elma (tercihen yeşil).

Hazırlama ve kullanma:

– Önce, elmaları küçük parçalara kesin ve blendera koyun, sonra su dökün ve yulaf ekleyin. Homojen ve pürüzsüz bir karışım elde edilinceye kadar karıştırın. Bir kere dövülüp, bir kaba koyun ve limon suyu sıkın ve karıştırın.

-Bu karışımı yedi gün boyunca her gün alınmalıdır. İsterseniz, uyumadan önce alabilir ve isterseniz de buz ekleyebilirsiniz.

 

Lütfen Sayfamıza Destek İçin Konuyu Paylaşın.

İdeal kiloya ulaştıktan sonra kilo kontrolünü sağlamak için nelere dikkat edilmeli? Videomuzu İzlemeyi Unutmayın

 

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.