Fotoğrafki Annenin Oğluna Bakarak Neden Ağladığını Öğrenince Gözyaşlarınıza Hakim Olamayacaksınız

5 yaşındaki Kainoa hayatı boyunca yaşıtlarıyla arkadaşlık kurmada ve sosyalleşmekte sorun yaşadı. Annesi Shannon, otizmli oğlu ile sarılamıyor ve oğluna banyo yaptıramıyor ve kıyafetlerini giydiremiyor. Tornado isimli terapi köpeği sayesinde artık Kainoa zincirlerini kırdı. Çocuk ve köpek arasındaki bağ ifade edilecek gibi değil.
Oğlu ve sahiplenebilmek için 2 yıl sırada bekledikleri terapi köpeğinin sarıldığı anda Shannon Niehaus’ın ağlarkenki fotoğrafı milyonlarca insanı duygulandırdı.
fotografki-annenin-o-f1d9ef546681c1cb51b9

Shannon, Facebook’ta şunları ifade etti:

“Görüntülediğiniz fotoğrafta, oğluna dokunamayan, sarılamayan, bağ kuramayan ve yakınlaşamayan bir annenin, oğlu ve eve yeni gelen terapi köpeğinin yakınlaşmalarının ilk adımlarında döktüğü gözyaşları yer alıyor. Bunlar, çocuk parkında diğer çocuklarla istese de yakınlaşamayan çocuğu olan annenin suratından süzülen sevinç gözyaşları. Evet, oğlumun hiç arkadaşı olmadı.

Oğlumun, istese ve denemeye çalışsa da, aldığı otizm terapilerine rağmen hiç arkadaş edinememesi sonucunda her gece ağladığını ben biliyorum. Oğlumun dünyadan beklentileri çok farklı.
Şimdi, oğlumun köpeğimizin karnında yatıp onunla yakınlaşmasını izliyorum ve söyleyecek hiçbir kelime bulamıyorum.”
Shannon, çocuğunun özel eğitimi ve terapileri için harcadığı paranın, oğlunun köpekle yakınlaşmasından sonra ne kadar işe yaradığını ifade ediyor.
Son olarak anne Shannon, “Tornado sayesinde her şeyin düzeleceğine inanıyorum. Oğlumun, aşılamaz zorluklar ve üzücü olaylarla karşılaştığına ve sürekli ağladığına tanık oldum ve ben de ağladım. Artık ağlamamın sebebi ise çok farklı. Bunlar, sevinç gözyaşları” dedi.
Milyonları duygulandıran fotoğrafı arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.
Newsner, hayvanları sever ve onlara saygı duyulması gerektiğine inanır. Siz de aynı fikirdeyseniz sayfamızı beğenin.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.