Bilgievim.net Kadına Dair Herşey

Her Örgüde Kullanabileceğiniz İki Şiş Yelek Modeli Videolu Anlatım

Merhabalar bilgievim.net örgü severleri bugün sizlere 2 Şiş yelek modelini anlatacağım    görüntü olarak çok şık modelin geçelim anlatımına.Bu örgümüzü bayan yelek modelinde,çoçuk yelek modelinde, hırkalarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.Bu  örgümüzü orta kalınlıkta bir iple ben ördüm isterseniz angora tarzı iplerlede yapabilirsiniz şiş ile yapılan yelek modelini.

 

Kullandığım Malzemeler

3 Numara Şiş

Orta Kalınlıkta bir ip

Alt kısmını lastık yaptım ben daha önce şuan size göstereceğim kısmı lastik farz ederek  örmeye başlayabiliriz.Bir sıra düz gidiyorum örgümde lastiğimi ördükten sonra ilk sıramızı ördük örgümüzün arka yüzündeyiz ilk ilmeğimizi örmeden aldık  ikinci ilmeğimizi ters olarak girdim 2 kez doladım o şekılde aldım 3 ilmektede şişimle girdim 2 kez doladım bu şekilde aldım.

Sıra sonuna kadar dolayarak örmeye devam ediyoruz arkadaşlar son ilmeğimi ters olarak ördüm ön yüze geçtim ilk ilmeğimi örmeden aldım sıradakı 5 ilmeğimi uzatarak aldım tekrar sol şişe aktardımön kısmından girererilk

ilmeğimi düz olarak ördümama sol şişdeki ilmeklerimi bırakmadım şimdi ipimi ön tarafa aldım ters olarak ördüm 2. ilmeğimi ipimi arkaya aldım 3 ilmeğimi düz 4. ilmeğimi ters ve beşinci ilmeğimi düz olarak ördüm sol taraftaki ilmeğimi  bıraktım.

Her Örgüde Kullanabileceğiniz İki Şiş Yelek Modeli Videolu Anlatım

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.