İğne Oyası Yazma ve Tülbent Kenarları 2016

Siz değerli ziyaretçilerimize iğne oyası yazma kenarları 2016 örnekleri paylaştık. Hepsi birbirinden güzel yazma kenarı oyaları yer alıyor.

Yazmaların kenarlarını süslemek için oyalar yapılır. Kimi tığ oyası yaparken kimide iğne oyasıyapar. Yazma kenarlarını iğne oyaları ile süslerler. Genellikle çeyiz bohçalarında iğne oyası ile yapılan yazmalar yer alır. Çünkü ülkemizde tığ oyası yerine iğne oyası tercih eden bayanlar daha fazladır. Ziyaretçilerimizin çoğu da tığ oyası yerine iğne oyası tercih etmektedir. Bizlerde onlar için iğne oyalarına ağırlık veriyoruz. İğne oyası yazma kenarları 2016 modelleri ile de göz dolduruyor. Yapılan oya modellerinin bir çoğu yeni örneklerdir. Sizler için seçmiş olduğumuz en yeni ve en güzel yazma oyaları ile karşınıza çıkıyoruz. Başka bir yerde bulamayacağınız oya örnekleri ve yazma modelleri ile yeni hobiler olarak sizlere iğne oyaları paylaşmak için çok uğraş sarf ediyoruz.

İğne oyası bilmeyen bayanlar için anlatımlı iğne oyaları sayfasından modeller paylaşıp, iğne oyasını öğrenmeleri için anlatımlı modeller paylaşımında bulunuyoruz. Yeter ki siz iğne işini öğrenmek isteyin, biz sizler için bir çok modelin anlatımını zaten sitede paylaşıyoruz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.