Kudret Narı Kanseri Yok EDİYOR!

Daha çok kocakarı ilaçları gibi görülen alternatif tıp, çok tercih edilmiyor. Ama bir besin var ki; sizinle paylaşmadan edemedik. İyi gelmediği bir şey neredeyse yok. Mucize efendim, mu-ci-ze! Adından da belli değil mi zaten?: “KUDRET narı”

Biraz tanıtım yapalım önce size. Anavatanı aslında Hindistan. Ama mükemmel iyileştirici yönleri duyuldukça her ülke, topraklarında onu beslemek için âdeta can atıyor. Ülkemiz de dahil. Bulmakta hiç sıkıntı çekmiyorsunuz o yüzden. Yazıyı okuduktan sonra eminiz “Ya nereden alacağım ben bunu? Hemen almalıyım.” diyeceksiniz. Hiç telaşa gerek yok. Çok cüzi fiyatlarla her aktarda bulunuyor.

Zeytinyağlısı, ballısı, macunu; her çeşidi var. Ama özellikle zeytinyağlısı iyileştirici özelliğe sahip. Zeytinyağının da faydalarını düşünün, bu sayede ikisi birleşiyor ve He-Man gücüne ulaşıyor.

1. Sindirim sistemi hastalıklarında akla ilk gelen bu doğal ilacı deneyip şaşırmaya hazır mıyııız?
sindirim-sistemi-hastaliklarinda-akla-ilk-gelen-bu-dogal-ilac-deneyip-sasirmaya-hazir-miyiz1-listelist_batch
Mide ve bağırsak hastalıkları bizi öldürmez ama süründürür. Hani ne yesek, ne yapsak midemize dokunur; kıvranır dururuz. Bırakın aktarları, bazı doktorlar bile “Zeytinyağlı kudret narı kullan.” derler. Çünkü mide konusunda yadsınamayacak derecede mükemmel bir iyileştirici. Aynı şekilde bağırsak rahatsızlıklarına da çok iyi geliyor.

Kudret narı; ülser, gastrit, kolit, reflü, kabızlık, hazımsızlık gibi hastalıkların iyileşmesinde birebir. Etkisi uzun sürsün istiyorsanız 40 gün kullanın. Öyle “2 kaşık aldım yeter, daha yemem ben bunu” demeyin yani. Tamam, biliyoruz; yağlı bir şeyler yemek kolay değil. Ama işin ucunda sağlığımız söz konusu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Kanseri önlüyor, gerçekten önlüyor. Kanıtlarımızla konuşuyoruz!
kanseri-onluyor-gercekten-onluyor-kanitlarimizla-konusuyoruz-listelist_batch
Her şey de kanser yapıyor, her şey de kanseri önlüyor; bu nedir kardeşim!” demeyin. Gerçekten mucize niteliğinde bir besinden bahsediyoruz burada. Amerika’da Kanser Araştırmaları Derneği’nin yayınladığı “Canser Research” dergisinde yayımlanan bir makalede; kudret narının kanser hücrelerinin yayılmasını, gelişmesini, büyümesini önlediği yazıyor.

Patoloji Profesörü Ratna B. Ray de, ileride meme kanserinin tekrarlamasını önlemek için gıdalara katılabileceğini söylüyor. Siz şimdiden yemeye başlayın; en güzel önlem, hastalık gelmeden önce alınandır nasıl olsa.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.