Bilgievim.net Kadına Dair Herşey

Örgü Bandana Yapılışı Videolu Anlatım

Merhaba arkadaşlar www.bilgievim.net örgü severler  Tekrar hoş geldiniz bugün sizlere benim çok beğenmiş olduğum Sizlerin de beğeneceğini düşündüm  kız çocuklarımıza yada kız bebeklerimize hatta ilmek sayısını artırınca kendimize bile yapabileceğimiz muhteşem bir örgü bandana yapılışını anlatmaya çalışacağım bu anlatımım hem videolu hem de yazılı olarak olacak sevgili örgü severler. Kış aylarında çocuklarımızı ve bebeklerimizi sıcacık tutacak. Bu örgü bandanaları renk renk   yaparak kıyafetleri ile kombin yapabilirsiniz. Geçelim modelimizin anlatımını önce resmini daha sonrada detaylı anlatımına.

 

 

Arkadaşlar bu kadar kolay bir model ki yani örgüyü  hiç elini almayan arkadaşlarım bile şu andan itibaren eline şiş alıp ölebilir. Çünkü Örgün sadece haroşa örgüden oluşuyor şu kabarık kısım  sizi yanıltmasın bu kısımda Sadece böyle işe geçirip dikme işlemi yapıyoruz başka herhangi bir şey yapmıyoruz .

Modelimizde kullandığımız Malzemeler;

İp Alize Superlane Midi

İpin kodu ; 161

Şiş ; 4 Numara

Evet Arkadaşlar bandanamıza 22 ilmek ile başlıyoruz kendim için yani yetişkinler için  86 sıra boyunca haroşa ördüm. Bebekler için ise 12 yada 14 ilmek  atıp 60 sıra haroşa örebilirsiniz  o boyutu bebeğinizin yada çocuğunuz un kafa ölçüsüne göre ayarlayabilirsiniz.

Örgü Bandana Yapılışı Videolu Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.