Paramparça Dizisinden Şoke Eden Ayrılık Kararı

Star Tv Sevilen Dizisinde Şoke Eden Ayrılık Kararı.

Paramparça dizisinde  Nurgül Yeşilçay’ın yerine gelen  Şükran Ovalı’nın da ömrü uzun olmadı.Ovalı’nın iki bölüm sonra diziden ayrılacağı iddia edildi. Dizinin başrol oyuncuları  Erkan Petekkaya ile  Nurgül Yeşilçay arasında öpüşme sahnesinde başlayan tartışma mahkemeye taşınmıştı. Petekkaya’ya küfür eden  Yeşilçay, yapım firması Endemol Shine tarafından 52. bölümde öldürülüp diziden gönderilmişti. İki oyuncunun davalık olmasından sonra  Yeşilçay’ın yerine  Şükran Ovalı geldi.

paramparca-da-buyuk-ayrilik-8491368_1120_o

ANLAŞAMADILAR

Ancak Petekkaya, Ovalı ile de anlaşamadı.  Şükran Ovalı için senaryoya bir ölüm sahnesi eklendiği ve iki bölüm sonra diziye veda edeceği öğrenildi. İddialara göre; önümüzdeki sezon devam edecek dizinin senaryosunda  Erkan Petekkaya’ya bir sevgili yazılmayacak. Dizide Alina Boz ve gençlere ağırlık verilecek. Oyuncularla 13 bölümlük anlaşma yapılacak. Eğer 13 bölümde beklenen reytinge ulaşılmazsa diziye son verilecek.

DAHA FAZLA DAYANAMADI

Sete geç gelen Petekkaya “Bütün ekibi böyle bekletemezsin. Bunu yapmaya hakkın yok” diyen Ovalı’ya “Bu dizide oynamanın sebebi benim. Bana söz söylemeye hakkın yok” demiş;  Şükran Ovalı, yaşanan bu tartışmanın ardından, Endemol Shine yetkililerine “Gelecek sezon diziden ayrılmak istiyorum” demişti.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.