Pet Şişeleri Çöpe Atmayın ! Hazırları Çok Pahalı Bu Saksıların

 

 

Merhabalar sevgili www.bilgievim.net takipçileri bugün sizlerle muhteşem bir geri dönüşüm projesi ile karşınızdayım   hazırları çok pahalı olan bu  saksıları çok küçük bir maliyetle sizler evlerinizde yapabileceksiniz geçelim bu pet şişeyi nasıl yaptığıma.

GEREKLİ MAZLZEMELER;

19 Litrelik Pet Şişe

Makas

Halat İp

Silikon Tabancası

Bugün yine büyük bir Pet şişeyle Harika bir proje sizlerle birlikte olacak ben çok beğendim Umarım Sizlerde beğenirsiniz şimdi yapım aşamasına geçelim bakalım.

Üst kısmını çıkardım makas yardımıyla düzeltiyorum , Normalde benim görmüş olduğum 19 litrelik su şişeleri bu kadar sert olmuyordu ama bu gerçekten bayağı sert markasından kaynaklı herhalde bilmiyorum altı için yuvarlak bir karton kestim.

Kartonum sert bir karton şimdi elimde olan parça  döşeme kumaşları ile bu kartonu kapılıyoruz daha önce de söylemiştim arkadaş da ben kumaşları pazardan alıyorum benim çok acil gerekli olmadığı müddetçe kumaşlarımız pazardan alarak biriktiriyorum uyguna parça kumaşlar oluyor pazarlarda mutlaka bir bakın derim.

Bu kumaşlar tuhafiyeler de kumaşçılarda  metre hesabı satıldığından dolayı çok daha pahalıya geliyor kumaşlar.

şimdi altını bu şekilde yapıştırdıktan sonra fazlalıklarını kesiyorum kartonu şişeye yapıştırırken hızlı yapıştırıcı kullanıyorum çünkü sıcak silikon kullanırsan plastiği erite bilir o yüzden bu şekilde daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.

Pet Şişeleri Çöpe Atmayın ! Hazırları Çok Pahalı Bu Saksıların

 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.