Şiş ile Çiçek Bahçesi Örgü Modeli Videolu Anlatımlı

Bir çok örgüye çok yakışan bir örgü modeli olan çiçek bahçesi örgü modelinin videolu anlatımıyla karşınızdayız. Bu örgüyü hepiniz çok beğeneceksiniz.

Nesrin hanım kanalında bizler için çok şirin bir örgü modeli paylaşmış. Örgü modelinin ismine ise çiçek bahçesi örgü modeli ismini vermiş. Bu örgü modeliyle bayan ve bebek örgüleri, çocuk örgüleri yapabileceksiniz. Yelekler, hırkalar veya kazaklar örebilirsiniz. Eğer yeni bir örgü modeli öğrenmek istiyorsanız mutlaka öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

Şişle örgü örmeyi öğrenmek isteyenler için yüzlerce anlatımlı örgü videoları paylaştık. Paylaştığımız bu örgü videolarıyla örgü örmeyi öğrenen hanımların güzel yorumlarını görünce mutlu oluyoruz. Basit anlatımlarla videolar sayesinde öğrenilen örgüler ile örgü örmeyi kolaylaştırıyoruz. Örgü örmede zorlanan kişilere bu paylaşmış olduğumuz videolarla yardımcı oluyoruz.

Çiçek Bahçesi Örgü Modeli

Şimdi paylaşmış olduğumuz örgü modelide bir kahve içme süresi kadar bir zamanda öğrenilebilen bir model. Videonun süresi 12 dakika. Bu kadar kısa süren bir videoda örgü mü anlatılır demeyin. Hemde o kadar güzel anlatılıyor ki videoyu izleyince hak vereceksiniz.

Çiçek Bahçesi Örgü Modeli Yapılışı Videosu

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.