Şiş İşi Örgü Kız Bebek Elbisesi Yapılışı

Anlatımı çok istenilen kız bebek elbisesinin videosunu paylaşıyoruz. Örgü kız bebek elbisesi yapılışı hakkındaki tüm bilgiler.

Paylaştığımız kız bebek elbisesi modelleri için yapılan yorumlarda yapılını paylaşmamızı isteyenlerin sayısı çok fazlaydı. Yapılışı en çok istenen elbise modelini paylaşalım dedik. Yakalı kız bebek elbisesi diye de adlandırılan şiş işi elbisenin yapım videosunu paylaştık.

2 adet Nako Lüks Minnoş ve 3,5 numara şiş kullanılmıştır. Elbise yapılışına arka taraftan başlıyoruz. 130 ilmek çekiyoruz. Kız elbisesi yapılışı detayları ise videoda.

 

Bundan yaklaşık 1 ay önce örgü bebek elbiseleri paylaşımında bulunmuştuk. Bu elbiseler arasında en çok beğenilen modelin yapılışını paylaşacağımızı söylemiştik. Yakalı bebek elbisesi en çok beğenilen ve yorumlanan model olmuştu. Modelin yapılışını resimli olarak paylaşmayı planlıyordum. Fakat videosunu görünce daha iyi anlaşılır diye onu paylaşmak istedim.

blank

İstediğiniz renklerdeki yün ipleri kullanarak kız bebek elbisesi yapabilirsiniz. Videoda elbise hakkındaki herşeyi bulabilirsiniz. Nasıl yapılmış yapılırken hangi örgüler kullanılmış ve kullanılan malzemeler dahil herşeyi söylemiş arkadaşımız.

Örgü Kız Bebek Elbisesi Yapılışı Videolu Anlatım

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.