Survivor 2016’da kim elendi? (31 Mayıs) Elenen isim şoke etti!

Survivor 2016’nın 83. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler’den bir kişi yarışmaya veda etti. Peki, Survivor’da kim elendi?
07:091 Haziran 2016
TV8’de haftanın 5 günü yayınlanan ve her bölümü büyük bir heyecanla seyredilen yarışma programı Survivor 2016’nın 83. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor 2016’nın son bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler muhteşem bir barbekü ödülü için canla başla mücadele ettiler. Öte yandan dün gece adada bir de eleme heyecanı yaşandı ve Ünlüler’den bir kişi yarışmaya veda etti.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

İki dokunulmazlık oyunundan da hüsranla ayrılan Ünlüler’den, Semih ve Yattara’nın ismi ilk eleme adayları olarak çıkmıştı.  İkinci dokunulmazlık oyunun kaybedilmesinin ardından ise eleme potasına Nagihan çıkmıştı. Dün gece Semih, Yattara, ve Nagihan üçlüsünden SMS oylamasında en az oyu alan Yattara olunca adaya veda etmek zorunda kaldı. Yattara elenmesinin ardından söyelenecek çok fazla bir şey olmadığını ifade etti.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

Dün akşam eleme öncesi Ünlüler ve Gönüllüler muazzam  bir barbekü ödülü için çok zor bir parkurda kıyasıya mücadele verdiler. Uzun zamandır ödül oyununa gebe kalan Gönüllüler çok iyi performans sergileyerek 10’a 6’lık skorla galip geldiler. İstanbul’dan sosyetik iş adamı Nusret’in katılımı ile gerçekleşen barbekü ziyafetinde Gönüllüler’in keyfine diyecek yoktu.

 

ACUN’DAN AÇIKLAMA

Yattara’nın elenmesinin ardından açıklamalarda bulunan Acun’dan hiç alışık olmadığımız bir yorum geldi. Acun 3 ismin de çok yüksek oranda oy aldığını belirterek farklı bir kişinin eleme potasına kalmış olması durumunda Yattara’nın yarışmada kalacağını söyledi.

SURVIVOR 82. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ekranların soluksuz takip edilen ve dünyanın en zor yarışması olarak nitelendirilen yarışması Survivor 2016’nın 82. bölümü pazartesi akşamı yayınlandı. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık oyunu için bir kez daha zorlu parkurda ter döktü.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler ikinci dokunulmazlık oyununu da 10’a 5’lik skorla kaybetti. Bu sonucun ardından Ünlüler bir kez daha bir ismi göndermek için konseyde toplandılar.

3. ELEME ADAYI KİM?

Pazar günü gerçekleştirilen konseyde sürpriz iki isim Semih ve Yattara eleme adayı olarak çıkmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından dün bir isim daha adadan gitmesi için belirlendi ve bu isim Nagihan oldu. Kritik dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından otomatikman 3. eleme adayı olan Nagihan gözleri dolu bir şekilde çok üzgün olduğunu belirterek “En kötü günüm” diye açıklama yaptı.

ATAKAN’IN YÜREĞİ AĞZINA GELDİ

Pazartesi son olarak doktor kontrolünden geçen Atakan’a Metin Bey öyle bir soruyla geldi ki Atakan neye uğradığını şaşırdı. Atakan’a sonucu bildirmek için gelen Dr. Metin Kuş “Türkiye’ye dönsen üzülür müsün?” sorusunu sordu. Bu soruyla şaşkınlığa uğrayan Atakan “Üzülürüm ağabey” diye karşılık verdi. Daha sonra Metin Kuş müjdeli haberi verince Atakan rahat bir nefes aldı.

SURVIVOR 81. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

TV8 ve ekranların soluksuz takip edilen yarışma programı Survivor 2016’nın 81. bölümü pazar akşamı seyircisi ile buluştu. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık için kıyasıya bir yarışa girdiler. Oyunu kaybeden takımdan iki kişi eleme potasına girdi.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’un hayati öneme sahip yarışması olan dokunulmazlık oyunu için her iki takım da ellerinden gelen mücadeleye verdiler fakat galip gelen taraf 10’a 6’lık skorla Gönüllüler oldu.

SURVIVOR’DA ELEMEYE KİMLER KALDI?

Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından Ünlüler adadan bir kişi göndermek için konsyede iki isim vermek zorunda kaldılar. Gecede en çok ismi yazılan Semih olurken biresysel dokunulmazlık oyununu kazanan Yunus ise Yattara’nın adını verdi.

ACUN’DAN SİGARA OLAYINA YANIT

Damla’nın adada sigara içerken görüntülenmesini sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.Acun ise bu görüntülerin ardından konseyde sigara olayına açıklık getirdi. Ilıcalı, Damla’nın sigarayı çalışanlardan edindiğini ifade etti ve uyarılarda bulundu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.