Bilgievim.net Kadına Dair Herşey

Yara izlerinden nefret ediyor musunuz? Evde Hazırlayabileceğiniz Kür … Sadece 1 hafta içinde değişimi göreceksiniz.

Merhaba güzelliğine ve cildine önem veren hanımlar sizlere bugün çok basit ve etkili bir yara izi yok eden bir tarif vereceğiz.

Vereceğimiz bu tarif evde hazırlanabilmesinin yanında çokta etkilidir.

Limon suyu ve süt

Bu bileşenler, kutanöz dokunun tedavisinde oldukça iyi olan farklı özelliklere sahiptir; birlikte çalıştıklarında, sonuçlar genellikle pozitiftir, özellikle akne ve güneş yanığından kaynaklanan yaraların tedavisinde.

Bu Kür Nasıl Kullanılacak ?

İki kaşık dolusu süt ve yarım limon suyu gereklidir; İki malzemeyi bir kapta birleştirin.

Tedavi etmek istedikleri yara izi üzerine uygulanır ve bu gerçekleşmesi için yarım saat beklerler. Sonra oda sıcaklığında su ile durulanır ve hazır olur.

Güneş ışınları ile deride sakıncalı olmamak için haftada 3 kez ve gece uygulayın.

Bal ve soğan

Balın ilkel özelliklerinden biri şüphesiz cildi üzerinde çok etkili olan yenilenme özelliklerini; Öte yandan, soğan, sülfür bileşiklerine sahiptir ve dermeni temizlemek söz konusu olduğunda kusursuzdur.

İki bileşen, birlikte çalışarak, yara izlerini, lekeleri veya diğer türdeki etkileri tedavi etmek için etkilidir; bu nedenle doğal bir alternatif seçenek olarak önerilir.

Bu Kür Nasıl Kullanılacak ?

Doğal arı balısı ve yarısı soğanı dört çorba kaşığı için kullanmak gerekiyor.

Kesinlikle homojen bir macun elde etmek için soğan parçasını ve balı karıştırın, bu, yara izi bulunan alanın üzerine kadar uzanır, en az yirmi dakika sonra harekete geçmesine izin verilir durulanır.

Havuç ve avokado

Havuçun gözler için sağladığı muhteşem yararlar hakkında pek çok kişi duymaya başladı; Bununla birlikte, bu sebze de cildin sağlığı tedavi edildiğinde bir takım temel bileşenlere sahiptir.

Avokado’nun parçası çok geride değil; bir tanesi özellikle sayısız besleyici maddeye sahip olan hamurdan bahseder ve kısmen yenilebilir bir antioksidan olarak düşünülür; Bu da serbest radikallerle mücadele için büyük bir alternatif seçenektir.

Bu Kür Nasıl Kullanılacak ?

Bu alternatif seçeneğin önünde bir seçenek filizlendirir; bir ızgara yapmak için ½ havuç ile ½ avokado karışımı verebilir ya da (aynı miktarda) birbirine karışabilir ve bir yumurta sarısı ilave edebilir, özgürce seçilebilir.

Hangisi seçildiyse, karışımlar dengeli ve topaksız kalana kadar içerikler karıştırıcıya konmalıdır.

Bu işlemden sonra sonuç, yaraların bulunduğu yerlere uygulanır; 30 dakika bekletilmeli ve zamanla soğuk suyla durulayınız.

Olumlu sonuçlar elde etmek için bu prosedürü her gün yerine getirmeniz önerilir.

Bal ve aloe

Bal hiç şüphesiz sağlık için en iyi içeriktir, bu yüzden düzenli olarak kullanılır; Cilt, özelliklerinden en çok zevk alan organlardan biridir.

Öte yandan, aloe veya aloe, derideki ballara benzer eylemlere sahiptir; besler, yeniden üretir ve parlaklık kazandırır.

Bütün bu nitelikler iyileştirme hizmetine girer, bu nedenle birlikte çalışarak bunlar yaraları tedavi etmek için muazzam bir alternatif olur.

Bu Kür Nasıl Kullanılacak ?

Aralarında arıların ½ bardak ve ½ bardak bal karıştırın, bir çeşit kompakt krem ​​elde edilinceye kadar karıştırıcıda işleyin.

Hafif bir masaj yardımı ile yara izine uygulayın ve yirmi dakika orada bırakın. Ilık su ile durulayın.

 

Bunlar çok kolay, ekonomik ve etkisi harika, bu yüzden denemekten çekinmeyin.

 

Cilt kanserinin belirtileri nelerdir? Adlı Videomuzu izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.