Bilgievim.net Kadına Dair Herşey

Yeni Başlayanlar İçin Örgü Anlatımlı Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü örmeye yeni başlayan kadınlar için detaylı olarak anlatımlı bebek yeleği yapılışı. İki renkten oluşan bebek yeleğini buradan öğrenebilirsiniz.

Merhabalar ? Çok tatlı bir bebek yeleğini sizlere anlatmak istedim ? Hepinize kolay gelsin ? Malzemeler : 2 adet orta kalınlıkta bebek ipi 3,5 veya 4 numara örgü şişi 6 adet düğme

Örgülerde, şıklık arayanlara önerilecek en güzel tavsiye, anlatımlı örgüler yardımı ile bulunacak model siteleridir. Emeğin ve göz nurunun bulunduğu örgü modelleri her zaman şık duran tasarımlar olarak öne çıkar. Pek çok kişi için, el örgüsü modeller, vazgeçilmez tasarımlardır. Örgü tasarımları ile ilgili, çok fazla dergi ve görsel yayın bulunmaktadır. Bu kanallar vasıtası ile rahatlıkla örgü motifleri çıkarılmaktadır. El emeği örgü tasarımları, her zaman zevkle kullanılacak modeller arasındadır. Hazır giyim örgülerde bulunmayacak kadar, zarif motifler yer almaktadır. Yapan kişi için hoş bir hobi olan örgü işleri, bittiği zaman da kişiyi mutlu etmektedir. Bebek örgüleri içerisinde, sağlıklı dokumaların önemi büyüktür. Bu nedenle, özenle seçilmiş, doğal yünlerden yapılan tasarımların tercih edilmesi gerekir.  Söz konusu motifler, her modelde olduğu gibi, bebek hırka ve kazaklarında da çok şık duracaktır.

Yapımı Kolay ve Şık Örgüler

Uygulaması kolay örgüler içerisinde bulunan modeli, her çeşit kazak ve hırkada uygulamak mümkündür. Şallarda da uygulaması çok şık duracak modelin, kısa sürede bitmesi mümkündür. Kolaylıkla örülebilecek modelin, güzelliği göz dolduracaktır. Çocuk kazaklarında ve bebek kıyafetlerinde de uygulaması son derece kolaydır. Hediyelik olarak ta hazırlanabilen bu tasarımlar, kişinin emeğini yansıtması açısından, oldukça kıymetlidir. Evde vakit geçirmek isteyenler için, güzel ve faydalı aktivitelerden biridir. Görünümü ile iç ısıtan modeller, giyildiği zaman da sıcak tutacak tasarımlardır.

Anlatımlı Bebek Yeleği Yapılışı

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.