Bilgievim.net Kadına Dair Herşey

Yüzünüzdeki İstenmeyen tüylerden Siyah Noktalardan Kolayca Kurtulun!

Sivilce için evde çare aramaya başladıktan sonra özellikle siyah uçlu noktalarla ilgili sorular sormaya başladım.
Sık görülen ve Rahatsız edici siyah noktalar, gözeneklerinizin aşırı sebum (cildin esnekliğini koruyan sebase bezlerinin yarattığı bir yağ) ve ölü cilt hücreleri ile tıkandığında ortaya çıkar.
Bu öğretici yazımızda ; siyah nokta ve yüzünüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmanız için evde basitçe yapabileceğiniz ve etkisini kısa zamanda görebileceğiniz bu formülle bu işler artık hiçde zor değil!

Malzemeler :

Yüz sir ağda bandı (7-8 tlye satılıyor) ve 1 adet yumurta

Uygulanışı :  1 adet yumurtanın akını yüzümüzü yıkayıp kuruladıktan sonra küçük bir fırça yardımıyla sürüyoruz. Yüzümüzdeki yumurta akı kurumadan bandu yumurta sürdüğümüz yerlere tekrar yapıştırıyoruz. Ardından yapıştırdığımız kağıdın ardından üzerine tekrar yumurta sürüyoruz ve 10 dakika kadar kurumaya bırakıyoruz. Yeterince kuruduktan sonra kuru bir şekilde tek parça halinde yüzümüzden söküyoruz. Sonuçlarına hayran kalacaksınız…

Yararları : Siyah noktalar ve yüzünüzdeki kıllardan kurtulmanıza yardımcı olur. Cildi sıkılaştırır. Cildinizin gözeneklerini açarak nefes almasını sağlar ve yumuşak bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

Not: kullanım sıklığını bandın arkasına bakarak öğrenebilirsiniz.

Siyah nokta neden olur ve tedavisi nedir? Adlı Aşağıdaki Videomuzu İzlemeyi Unutmayın..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.