Zigzag Yeni Örgü Modeli Videolu Anlatım

Sevgili örgü severler bugün sizlere çok konuşulacak bir  model paylaşacağım. Duruşu görünüşü mükemmel bu modelin  yapımı kolay kızlar isterseniz  yapımına geçelim.

MALZEMELER

Nako Vals

3,5 mm Şiş

Kartopu  Beyaz İp

Evet arkadaşla bu modeli ben  çok beğendim canlı geçişleri çok  güzel  Nako Vals  İle  daha önceden 3 adet çalışmam olmuştu onlarda çok güzel durdu.Üç sıradan oluşuyor özellikle bebek örgülerinde kullanılıyor bebek örgülerine, bebek yeleklerinde çok güzel yakışıyor bu model.Örneğin adını bilmiyorum hazır lastik  görünümü ile çift  sayıda ilmek atıyorum. 2 . sıradayım ilmeklerin yönünde düz ve devammında ters olmak üzere sırayı tamamlıyoruz.

blank 3. Sıradayız üçüncü sıramızda kenar ilmeğimizi ters örüyoruz bir adet düz örüyoruz tersler ters düzler düz örüyoruz. 4. sıradayız tamamını ters örüyoruz 5.Sıradayız 4 sırada  düz ördük 5. sırada renk geçişini sağlıyorum ilk ilmeğimizi rekli olarak geçiyoruz

 

ÇOK #KOLAY VE GÖSTERİŞLİ #ŞİŞ #ÖRGÜ MODELİ..iki ip de düz olabilir ama birisi renkli veya ebruli olursa daha bir güzel olur..#bebek örgülerinde#hırka#yelek#bere gibi pekçok #knitting yerde kullanabilirsiniz..DİĞER SAYFALARIM??

Zigzag Yeni Örgü Modeli Videolu Anlatım

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.