ÖrgüYemek TarifiElişiİndirimSağlıkDiyet

Ajurlu Dalgalar Robalı Bebek Yelek Modeli Videolu Anlatım

20.03.2022 20:54
2.153
A+
A-

Merhabalar www.bilgievim.net   takipçileri bugün  sizlerle ajurlu dalga modeli ile yapılmış çok şirin bir bebek yeleği paylaşımı yapacağım arkadaşlar.

İki şiş ile yapılan bu modelimiz rengi ile de şekeri anımsatıyor. Bu modelimizi bebek yeleklerinde, bebek hırkalarında,  bebek battaniyeler patikler   kırlentler aklınıza gelen tüm örgüye yakışır kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Bu modelimizde üst roba kısmı sade ama aşağı etek kısmı çok  zarif duran bir modeldir.

Modelimizin arka kısmını da hemen sizlerle paylaşmak istiyorum önü gibi arka kısmı da çok güzel görünen bu modelimiz görenlerin hemen dikkatini çekecek arkadaşlar.

Bu sade modelin yerine yine dalgalı ajur ekleyebilirsiniz  tercih size kalmış biz kız bebekler için tasarladık rengi siz erkek bebekleri için renk değiştirebilirsiniz.

Yeleğin bitiş uc kısmında yine yeleğin modeli dalga şeklinde olarak  tasarlanmıştır sizler isterseniz haroşa yapabilirsiniz ama dalga şekli ayrı bir zariflik  katmış bebek örgüsüne. Ajurlu dalgalar örgü modeli yeleğinizde 100 gr 330 metre uzunluğunda 1,5 ip kullandım.1 yaş için uygundur..

Bu bebek yeleğimizi 3,5 numaralı şiş ile öreceğiz 79 ilmek attım 4 diş haroşa ördüm  bu sırada ilk iliğimizi açıp yaka düşürme işlemini yapacağız. Bu işlemi neden yapacağız bebeğimin boyun kısmına dayanmasın diye.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.