ÖrgüYemek TarifiElişiİndirimSağlıkDiyet

Bim 29 Mart Aktüel Ürünleri

Bim 29 Mart Aktüel Ürünleri
25.03.2022 12:57
1.742
A+
A-

Bim 29 Mart 2022 aktüel kataloğunun Salı günlerine özel Haftanın Önerileri etiketi ile hazırlanmış olan kampanyalı ürünlere ait görsellerinin Bim market resmi internet sitesinde yayınlanmasının ardından Bim aktüel ürünleri belli oldu heyecanla bekldediğiniz bu ürünlere gelin birlikte bakalım.

Evet 29 Mart 2022 Bim kataloğunda neler mi var?

29 Mart 2022 Salı günü Bim marketler zinciri müşterilerini bu ürünler karşılayacak? Bim 29 Mart kataloğuna göre reyonlardaki yerlerini alacak olan aktüel ürünler neler mi? İşte bu sorunun cevabı:

Bim 29 Mart 2022 aktüel kataloğunun Salı gününden itibaren geçerli olacak kampanyalı fırsat ürünlerinin detaylarını incelediğimizde yine muhteşem ürünlerle donatılmış olan Yeni Bim Aktüel Kataloğu olduğunu görüyoruz. Bim Haftanın Önerileri etiketi ile hazırlanıp toptan fiyatlarla satışa sunulacak olan kalite ve içeriği ile büyük ilgi görecek ürün grupları arasında bu hafta Bakliyat, Et Ürünleri, Süt ve Süt Ürünleri, Kahvaltılık ile Bisküvi ve Çikolata grubunda çok çeşitli ürünler bu haftanın kampanyalarında dikkatleri çekiyor. 

ETİKETLER: , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.