ÖrgüYemek TarifiElişiİndirimSağlıkDiyet

Tığ İşi Altıgen Motiften Bebek Hırkası Yapılışı Videolu Anlatım

20.01.2024 20:02
1.135
A+
A-

Bu gördüğünüz çok şirin hırka modelini çalışacağız arkadaşlar yapımı oldukça kolay iki günde bitirebileceğiniz Gerçekten çok hoş bir hırka iki tane altıgen motiften oluşuyor.

 Arkadaşlar şu gördüğünüz motifler

Normalde kare motifler ama ben bu motifleri altıgen hale getirip çok güzel de bir yaka ekleyerek değişik bir hırka haline getirdim Umarım beğenirsiniz hemen iplerim bahsetmek istiyorum arkadaşlar bebe ipi kullandım 3 renk kullandım kaç ip gider derseniz arkadaşlar sadece 2 yumak yeterli olur.

Çünkü 3 yumaktan gördüğünüz gibi bayağı bir kaldı Hemen tığ numaramdan bahsetmek istiyorum 3.50 milimlik tığ kullandım hemen ölçülerini vermek

istiyorum şöyle koltuk altından ölçmek istiyorum 26 cm şöyle omuzdan boyu da 28 cm arkadaşlar kaç yaşa yapabiliriz derseniz Bu benim Ördüğüm 1 1,5 yaş arası için.

Ama sizler motifleri büyüterek istediğiniz boyutta Hatta yetişkinler için bile yapabilirsiniz tamamen size kalmış Çünkü bu motifler istediğiniz kadar büyük büyütü Leb hemen şöyle minik örgü düğmeler var Sizler istediğiniz gibi kullandığınız renklere göre düğmeler ekleyebilirsiniz şöyle her yerini göstermek istiyorum .

Gerçekten çok güzel oldu zaten bunu da hediye yaptım Arkadaşlar bir yakınımızın bebeği olacak Onu böyle severek yaptım Umarım Sizler de böyle severek yapar yakınlarınıza hediye edersiniz veya kendi bebişleriniz kullanırsınız .

Tığ İşi Altıgen Motiften Bebek Hırkası Yapılışı Videolu Anlatım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.