ÖrgüYemek TarifiElişiİndirimSağlıkDiyet

Artan İplerle Renkli Yelek ve Hırka Örme Videolu Anlatım

14.12.2023 16:42
8.814
A+
A-

Herkese merhaba www.bilgievim.net  sayfamıza hoş geldiniz. Bugün sizler ile yapılışı kolay çocuk yelek ve hırkalarında kullanabileceğiniz rengarenk artan parça iplerin de değerlendire bileceğiniz güzel bir örgü modelin anlatımını yapmaya çalışacağım.

Hemen sizlerle modelimizin fotoğrafını paylaşmak istiyorum.

Modelimiz bu şekilde arkadaşlar ben modelim için dört renk Orta kalınlıkta bebe yünü kullandım. İpim kartopu Baby One ipime uygun da 3numara şiş kullanıyorum. Öncelikle modelim kısa bir anlatımı için haroşa şeklinde  bir lastik hazırladım ön yüzden ve arka yüzden ilmekleri Sadece düz olarak ördüm ,Siz dilerseniz ters olarak da ilmeklerin örebilirsiniz.

Modelimizin ilmek sayısı 10 ve 10un katlarından oluşmaktadır yani her model için 10 ilmek çıkartıyoruz 10 20 30 şeklinde devam eden sayılar modeli tamamlamak için artı 2 ilmek ilave ettim.

Birer tane de kenarlara kenar ilmeği ekledim ana rengimi beyaz olarak seçmiştim ve beyaz ipimle modelim ilk , sırası ile başlıyorum Öncelikle kenar ilmeğimizi sadece bir sıra düz örüyoruz sıra sonuna kadar örüp tamamlayalım.

SOSYAL HESABİM MEVCUTTUR BENİ ORALARDAN TAKİP EDEREK İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ

Facebook Gruplarım https://www.facebook.com/groups/394956174004519/

İnstagram https://www.instagram.com/bilgievimnet/

Youtube https://www.youtube.com/watch?v=1hkvM109Z1s

Artan İplerle Renkli Yelek ve Hırka Örme Videolu Anlatım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.