ÖrgüYemek TarifiElişiİndirimSağlıkDiyet

Yakadan Başlamalı Muhteşem Yelek Modeli Videolu Anlatım

02.03.2024 22:55
1.393
A+
A-

Herkese merhaba www.bilgievim.net  sayfamıza hoş geldiniz. Bugün sizinle birlikte yine güzel bir yelek çalışması yapacağız .

Yıldız roba tekniğini tercih ettim farklı bir teknik yakada yine hazır gibi başlama tekniğini tercih ettim.

Bu roba tekniğimiz  kolay bir roba çalışması herkes rahatlıkla yapabilsin diye .Arkadaşlar bu roba tekniğini de yapmak isterseniz kanalımda yıldız roba olarak yapımını bulabilirsiniz şöyle, Hani anlatım için daha kolay bir roba tercih ettim alt modeli oldukça güzel oldukça gösterişli bir model şöyle bakıldığında baklava modelini nasıl da yapımı ile biraz benzerlik taşıyor oldukça güzel böyle bakıldığında karışık gibi görünse de şimdi yaptığımızda anlayacaksınız oldukça keyifli oldukça kolay bir modelimiz.

 Baya uzun bir anlatım gerektiriyor arkadaşlar ama bir şöyle yarım dilimini yaptıktan sonra ikinci dilime başladıktan sonra rahatlıkla yapabilirsiniz diye tahmin ediyorum .

Yeleğimiz 2 yaşa uygun arkadaşlar yine yapacağımız ipin kalınlığına ve inceliğine göre değişir daha ince bir ip kullanıyorsanız daha küçük bir yelek daha kalın bir ipte daha kalın bir şiş ile örecekseniz .

Eğer daha büyük bir yelek elde etmeniz mümkün yeleğimize yaklaşık bir buçuk yumak, Yani bir buçuktan biraz fazla da gidebilir ipe ihtiyacımız var 5 düğme kullanıyoruz,

ilik aralarımız 15 ilmek arkadaşlar 15 sırada bir açtığımızda tam modelin

bitimine denk geliyor iliğimiz.

Ben yine kartopu Baby One ile öreceğim tatlı bir rengim var 100 gramı 250 metre olan bir ip 3 numarayla öreceğiz yeleğimizi.

 Siz yine kullanacağınız ipinize göre şiş numaranızı ayarlayabilirsiniz arkadaşlar .

SOSYAL HESABİM MEVCUTTUR BENİ ORALARDAN TAKİP EDEREK İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ

Facebook Gruplarım https://www.facebook.com/groups/394956174004519/

İnstagram https://www.instagram.com/bilgievimnet/

Youtube https://www.youtube.com/watch?v=1hkvM109Z1s

Yakadan Başlamalı Muhteşem Yelek Modeli Videolu Anlatım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.