Mükemmel Yöntem Mucize yüzünüze 7 günde bir bu şekilde uygulayın sonuca görün

loe Vera, içerdiği proteinler, vitaminler ve bazı bileşikler sayesinde kollajen üretimini artırdığından cildin yenilenmesini sağlıyor. Bu nedenle her tür yanık, yaralanma ve cilt tahrişi durumunda tek başına sorunlu bölgeye sürülerek kullanılabiliyor. Cilt, kendini iyice yenileyene, görünümü tamamen düzelinceye kadar sürmeye devam edebilirsiniz.

Yaşlanma belirtilerine karşı gençleştirici krem olur

aloe vera’nın gençleştirici etkisi

Yukarıdaki özelliklerine ek olarak, yüksek oranda su ve mineral de barındırdığı için özellikle olgun ciltlerdeki yıpranmışlık etkisini tersine çeviriyor. Her gün 1 defa, 1 yaprak içindeki jeli ya da hazır aldığınız jelden 1 tatlı kaşığı kadarını, göz çevresi dâhil olmak üzere yüz ve boynunuza uygulayabilirsiniz. Jele birkaç damla taze limon suyu da karıştırırsanız cildinize C vitamini dopingi de yapmış olursunuz. Üstelik cilt lekelerinizin rengi zamanla açılır ve kaybolur.

Sivilce ve akneleri kurutur, deva olur

sivilcelere karşı aloe vera

Aloe Vera jeli, iltihap kurutucu ve antibakteriyel özelliğe sahip olduğundan, özellikle ağrılı sivilcelerin kurutulmasında oldukça etkili. Hatta bazı çalışmalar, mantar enfeksiyonlarını da gerilettiğini tespit etmiş. Akne ve sivilcelere ağrısı geçene ve iyice sönene kadar günde 3-4 defa sürebilirsiniz.

Sinek ve böcek ısırıklarında tedavi edici olur

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.