Öyle Bir Nedenden İşlerini Kaybettiler ki…

Hamile kalmak normal şartlar altında kutlanması gereken bir durum olduğu halde, Hollywood’da işler böyle yürümüyor. Eğlence endistürisi görünüme gereğinden fazla önem veriyor, bu nedenle kadın bir oyuncunun aile kurmak istemesi işini etkileyebiliyor. Kadın bir oyuncu iki önemli soru arasında seçim yapmak zorunda bırakılıyor: şöhret mi; aile mi?

  • 17 Temmuz 2018
  • 380 kez görüntülendi.

Bazı oyuncular ailesine zaman ayırabilmek için işe ara veriyor, bazıları ise ara vermek zorunda bırakılıyor. oyuncuların hamilelikleri nedeniyle kaybettiği işler Hollywood’un kaderini değiştirecek türden olmuş…

Aşağıda hamilelikleri nedeniyle işlerini kaybetmiş ünlü oyuncuları görebilirsiniz.

Catherine Zeta-Jones, Beyond Borders

Catherine Zeta-Jones’un hamileliği Beyond Borders’ın sıkıntılı başlangıcında yaşanan olaylardan sadece biriydi. Zeta-Jones hamileliğini öğrenince çoktan kabul etmiş olduğu rolü bırakmak zorunda kaldı. Daha sonra bu rol Angelina Jolie’ye verildi. Bunun yanı sıra Zaeta Jones, Traffic’teki rolünü, direktör Steven Soderbergh’ın da yardımıyla koruyabildi. Soderbergh senaryoda değişiklik yaptı ve karakterin Jones ile aynı dönemde hamile kalmasını sağladı. Film 4 Oscar kazandı ve Best Picture’a aday oldu.

Yayın tarihi: 13.06.2018
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.