Semra Kaynana Yıllar Sona Orta Çıktı Son Hali ve Sözleri Şok Etti

  • 16 Haziran 2016
  • 15.659 kez görüntülendi.

Semra Kaynana Yıllar Sonra Canlı Yayına Çıktı

İşte Semra Kaynana’nın anlattıkları;

Ata’yı kaybedeli 11 yıl bitti, 12’nin içindeyiz. Ablası o yarışmaya girmesini hiç istemedi. O yarışmaya girerken evlendirmeyi düşünmedim. O da evlenmeyi düşünmedi. Rabbim böyle kısmet etti.

“3 AY KAFAMI DİNLERİM DİYE DÜŞÜNDÜM”

O yarışmaya sadece dinlenmek için girdik. 3 ay kafamı dinlerim diye düşünmüştüm. Yarışmada aileme uygun bir kız olsaydı neden olmasın. Evlendirirdim, onu da okuturdum. Birinci yaptığın yanlışın adı hatadır, ama ikinciye yaptığın şey cezadır. Ben izlendiğimin farkındayım.

Ata haddinden fazla saftı. Abdal denen cinstendi. Allahlık bir insandı. Rabbim sevdi ve aldı. Ahiret var, orada hesaplaşacağız. Şaşmaz bir teraziye gideceğiz hepimiz.

“AKILLI BİR İNSAN OLSAYDIM…”

Ben akıllı bir insan olsaydım maddiyata önem verirdim. O yarışmadan hiçbir şey almadım, hiçbir şey kazanmadım.Programa çıktığım zaman 1000 lira 500 lira para alıyordum. O programa girerken biz sözleşme yaptık. Bu sözleşme yapılınca bazı şeyleri paylaşmamak adına da söz vermiş oluyorsunuz.

“BENİM EVİMİ GÖRÜN HALA YARIM”

Ata şöhrete önem vermedi, ben de bu kelimeyi sevmiyorum. Bugün bile 10 dakika pazara çıkıyorum 1,5 saatte eve geri dönüyorum. Benim evimi görün hala yarım. O zamanİstanbul’da oturuyordum. Şimdi Tekirdağ’da yaşıyorum.

“İSTANBUL’A GELİRKEN BİLE ZORLANIYORUM”

Evin içinde Allah şahittir her perşembe bir gül kokusu başlıyordu pazartesi bitiyordu. Dayanmak mümkün değil. 10 milyar peşinat, 1500 lira taksitle ev sattım ben. Mahalleye giremiyordum. İstanbul’a gelirken bile zorlanıyorum. Onların babası yoktu hep benimleydiler.

“ORADA ÖLECEK OLAN BENDİM”

O organizasyonu yapanlar beni çağırdılar sunucu olmak için. Ben gitmedim. Oğlumu kendi elimle yolladım. Orada ölecek olan bendim. ‘Oğlum git paraya ihtiyacımız var’ dedim. 2 bin lira için gönderdim.

Benim oryantal Asena ile davam vardı. O yüzden ben gitmedim.

“KEŞKE KIZIMI DİNLESEYDİM”

Hanım hanımcık bir kadınsan, evlatların için yaşıyorsan bu programlardan uzak durun derim sorana. Keşke kızımı dinleseydim. ‘Anne çok baskın bir karaktere sahipsin, kardeşimin adı da dikkat çekici. Siz çok uçlarda olacaksınız, çok dikkat çekeceksiniz gitmeyin’ dedi.

“ALLAH BAŞKA BİR EVLAT VERDİ BANA”

Ben yaşananlardan sonra psikolojik destek almadım. Daha mülayim bir hale geldim. Beni toparlayan Seçil’in ikinci evliliği, damadımın mükemmel bir insan oluşu. Rabbim Ata’yı aldı, başka bir evlat verdi bana. Saygılı, terbiyeli. En önemlisi kızımı çok seviyor.

Yarışma bittikten sonra Sinem ile bir kaç kez daha bir araya geldik. Gayet güzel geçmişti. O dönem aramızda yaşananlar yarışmanın gereğiydi.”

2000’li yıllara damga vuran ‘Gelinim Olur musun’ yarışmasıyla ünlenen Semra Kaynana, Renkli Sayfalar’a konuk oldu. Yıllar sonra ekrana çıkan Semra Kaynana, merak edilenleri canlı yayında anlattı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.