Soğanın Ayaktaki Mucizevi Etkisi !

Soğanın Ayaktaki Mucizevi Etkisi !

Çin tıbbında ayakların yeri çok önemlidir. Pek çok hayati organın ayak ile bağlantılığı olduğuna inanılır, ayaklarda 7 bin kadar sinir ucu olduğu biliniyor. Ayaklar sayesinde vücudunuzdaki negatif enerjiyi atabilirsiniz ama bunun için toprakta gezinip negatif iyonları toprağın çekici kuvvetine bırakmalısınız.

Toprakta çıplak ayakla gezinmek bizim gibi şehir hayatı içinde olanlar için zor o zaman ne yapacaksınız ayaklarınızın tabanına soğan dilimleri koyup naylon çorabı çekip uyuyacaksınız. Biraz kulağa tuhaf geliyor ama soğan öncelikle ayaklardaki mikropları öldürür, ikincisi ise negatif iyonları çeker, soğandaki fosforik asit cilt yoluyla emilir ve sabaha kadar kanınızın temizlenmesine ve arındırılmasına yardımcı olur.

soğan-dilimi2

 

Sabaha kadar ayağımda soğan dilimleri ile uyurum kanımı temizlerim, vücudumdaki negatif enerjiyi atarım,  ayak mantarı ve enfeksiyonları ile böyle mücadele ederim diyorsanız oldukça pratik bir yöntem. Sabah soğanlar çöpe siz de banyoya koşup ayaklarınızı yıkayın daha zinde ve daha az stresli bir güne hazır olun. Haftada bir kere soğan kürü yapmanız tavsiye ediliyor..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.