ŞOK 8 AĞUSTOS 2018 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

ŞOK 8 AĞUSTOS 2018 AKTÜEL ÜRÜNLERİ fırsat detaylarında bu hafta reyonlarda sizleri bekleyen ürünlerin başında; Group 3 Yıl garantili Küçük Mutfak Aletleri dikkat çekiyor. Şöyle ki; 700 Watt motor gücü,Normal ve Turbo kullanıma uygun iki kademeli hız kontrol seçeneği,Paslanmaz Çelik bıçaklı doğrayıcı ya sahip,700 ml kapasiteli karıştırma kabına sahip Çubuk Blender;44,90 TL. Şok Çarşamba Aktüeli diğer Group Markalı ürünü ise; 1500 Watt Güç,Aşırı ısınma ve susuz çalışmayı önleyen ikili emniyet sistemi, Paslanmaz Çelik Gövdesi İnox, 1,8 lt kapasiteli, Su kaynayınca otomatik kapanma özelliği ile Çelik Su Isıtıcı;39,90 TL. kampanya fiyatı ile lisede yer alan bu ürünleri ayrıca; şok Kampanya avantajı olarak kredi kartına 6 taksit imkanı ile alabilirsiniz.

ŞOK MARKET 8 AGUSTOS KATALOĞU İNDİRİMLERİ  devamında ise; Özellikle evlerinizde büyük ihtiyaç duyduğunuz ürün AQUA 1. Sınıf NFS&ISO Belgeli 7 Aşamalı ve 2 Yıl Garantili Ücretsiz teslimat avantajı ile Su Arıtma Cihazı; Beş aşamalı arıtma, Mineralli Alkali Su, Su kesilmelerinde yedek depo özelliği ile Hazır su,Avrupa Tipi Şık Musluğu ile Bu ürünün Şok Market Aktüel fiyatı sadece;329 TL.Bu Hafta Şok Marketreyonlarında ayrıca; % 100 Naturel üretim şık görüntüleri ve tasarımları ile mutfaklarınızda ve sunumlarınızda fark yaratacak ürünler dikkat çekiyor. İşte; 27cm çapında Yuvarlak Sunum Tahtası;12,90 TL.Büyük Boy Kesme tahtası;14,90 TL.Kare Kesme Tahtası;12,90 TL. Dikdörtgen Kesme Tahtası;9,95 TL.Şık Tasarımı ve Desenleri ile dikkatleri çekecek olan Desenli Ahşap Ekmek Dolabı;39,90 TL.Beklenen ve talep edilen Dolap İçi Raf ;7,95 TL.

8 AĞUSTOS ÇARŞAMBA ŞOK MARKET KAMPANYA avantajları başka hangi ürün ve reyonlarda olacak derseniz işte;130 kg taşıma kapasiteli kalibrasyon ayarı yapılabilen Manuel Baskül;17,90 TL.Bu Hafta Şokreyonlarında Züccaciye Ürünleri göz dolduruyor. Farklı Desenlerde 3’lü Kavanoz seti;,95 TL. Desneli 1Lt Yağlık;4,95 TL.Keremika Renkli 26 cm Tabak;7,95 TL.Ayrıca Şok Aktüel Kataloğu ile 25 TL ve üzeri alışverişlerde seçili ürünlerde indirim avantajları yanında İkincisi %50 indirimli ürünler,Manav reyonunda muhteşem indirim avantajları bu hafta sizleri bekleyen fırsatlar diyebiliriz.

Aktüel fırsatları 15 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA tarihine kadar reyonlarda yer alacak olan; ŞOK 8 AĞUSTOS 2018 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU görselleri şöyle…

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.